Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta Marka ve Spor Zirvesi’nde Başarılı Sponsorluklarını Anlattı

14.11.2019

AXA Sigorta Brand&Sport Summit’teki oturumunda Altınordu FK ve Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiği “Değerler Ortaklığı” çalışmalarını sahneye taşıdı.

AXA Sigorta oturumlarında CEO Yavuz Ölken’e Türkiye Volebol Federasyonu Başkanı M.Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Erkek Voleybol Takımı Kaptanı Selçuk Keskin , Altınordu FK Başkanı S. Mehmet Özkan ve Milli Eski Futbolcu Tümer Metin eşlik etti. Oturumların moderatörlüğünü ise başarılı sunucu ve spor yazarı Merve Toy üstlendi.

Markaların sporla olan ilişkilerinin, sponsorluklarının, desteklerinin marka ve spor açısından kazanımlarının ve spor alanındaki yeni yaklaşımların masaya yatırıldığı, konusunda uzman konuşmacıların, spor dünyasından ünlü isimlerin, federasyon ve kulüplerin katılımıyla gerçekleştirilen Brand&Sport Summit’te AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken de konuşmacılar arasında yer aldı. AXA Sigorta’nın spor alanındaki başarılı sponsorluk çalışmalarını anlatmak üzere Yavuz Ölken’e sahnede eşlik eden TVF Başkanı M. Akif Üstündağ, A Milli Voleybol Takım Kaptanları Eda Erdem ile Selçuk Keskin, Altınordu FK Başkanı S. Mehmet Özkan ve Tümer Metin ile birlikte oturumda Türkiye Voleybol Federasyonu ile işbirliği ve Altınordu SK Değerler Ortaklığı çalışmaları sektör profesyonelleri ve davetliler ile paylaşıldı. Oturumların moderatörlüğünü ise başarılı sunucu ve spor yazarı Merve Toy üstlendi.

Oturumda çalışmaları ve işbirliği süreçleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Yavuz Ölken: “AXA Sigorta olarak “insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlama” misyonuyla çalışıyoruz. Onların hayatında yalnızca hasar anında zararı ödeyen şirket olmanın ötesine geçmek, hayallerini gerçekleştirirken her zaman güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak en öncelikli hedefimiz. İnsanlara varlıklarını kaybetmemeleri, varlıklarının zarar görmemesi için yönlendirmelerde bulunuyoruz. En önemli varlığımız ise sağlığımız. Bu sebeple herkese sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmeleri için ilham vermeyi amaçlıyoruz. Sağlık konusuna bu kadar odaklanmamızın bir diğer sebebi küresel olarak Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne katkı sağlama çabamız. Spor alanındaki desteklerimiz de Kalkınma Hedefleri’nden biri olan “Sağlık” başlığına hizmet ediyor” dedi.

Sponsorluk alanında Voleybol’u tercih etme nedeni olarak: “Voleybol Türkiye’nin takım sporları içerisindeki en başarılı branşı. TVF de AXA Sigorta gibi çok organize ve tutkulu bir yapı.. AXA olarak verdiğimiz destekle bu başarının sürdürülebilirliğine ve bilinirliğine katkı sağlamak kendimize edindiğimiz önemli bir görev. Bu iş birliği ile Türkiye’de voleybola gösterilen ilginin daha da artmasını amaçlıyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalarının bu amaca hizmet etmesini önemsiyoruz.” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu