Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu Şampiyonu VakıfBank Oldu

03.05.2023

Türk sporunun sürdürülebilirliğine ve gelişimine katkı sunan AXA Sigorta’nın isim sponsoru olduğu 2022-2023 Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu finali, İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu’nda gerçekleşti. Müsabakada VakıfBank, Fenerbahçe Opet’i 3-0 mağlup ederek şampiyon oldu.

Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. 2018 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile ‘Değerler Ortaklığı’ bulunan Şirket, bu yıl da yine hem kadın hem de erkek Kupa Voley organizasyonunun isim sponsoru oldu.

İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu’nda gerçekleşen Kadınlar AXA Sigorta Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu finalinde VakıfBank ve Fenerbahçe Opet karşı karşıya geldi. AXA Sigorta çalışanlarının ve acentelerinin de katıldığı turnuvaya katılan tüm seyirciler, kurulan taraftar eğlence alanında AXA Sigorta’nın ödüllü oyunlarında keyifli anlar yaşarken aynı zamanda ikramların da tadını çıkardı.

AXA Sigorta üst yönetiminin de katıldığı ödül töreninde kazanan takıma madalyalarını AXA Sigorta Hasar Başkanı Eray Kangal, TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu ve İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici takdim etti. Kupayı AXA Sigorta Mali İşler Başkanı Tuba Karataş Arıcan ile TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan alan VakıfBank takımı oyuncuları, büyük bir sevinç yaşadı.

Finallerin ardından 2022-2023 AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu sona erdi. AXA Sigorta, Türkiye’de sporun milyonlarca kişiye ulaşması için desteklerine hız kesmeden devam edecek. 

Bursa ve İzmir’de gerçekleştirilen AXA Sigorta Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nun heyecan ve mücadele dolu anlarının yer aldığı videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: https://youtu.be/PD2z6R7cDXY 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu