Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta Hopili ilk ve tek sigorta şirketi

06.06.2018

Hopi dünyasında yer alan ilk ve tek sigorta şirketi AXA Sigorta yeni müşterisi olacak Hopililere kasko ürünlerinde poliçe primi üzerinden %5 Paracık kazanma imkanı sunuyor.

 

Türkiye’de sigorta sektörüne yenilikçi bakış açısıyla öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’nin en büyük alışveriş ve sadakat platformu olan Hopi ile işbirliği yaparak yeni müşterilerine yepyeni bir avantaj sunuyor. İşbirliği kapsamında AXA Sigorta’nın ürün ve hizmetlerinden yeni faydalanmaya başlayan Hopililer, axasigorta.com.tr’den veya AXA Sigorta acentelerinden satın alacakları kasko ürünlerinde poliçe primi üzerinden %5 Paracık kazanacak, kazandıkları Paracıkları Hopi dünyasındaki 100’ü aşkın markadan alışveriş yaparken kullanabilecekler.

Bu işbirliği ile Hopi platformunda sigorta sektörünü temsil eden ilk ve tek şirket olduklarının altını çizen AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “5 milyonu aşkın üyesi bulunan ve Boyner Grup güvencesiyle tüketicilerle buluşan Hopi, geniş müşteri tabanı ve gelişmiş CRM yetenekleriyle acentelerimiz için de yeni müşteri kazanımı ve çapraz satış anlamında önemli bir değer yaratacak. Bu sebeple çok verimli bir işbirliğine imza attığımıza inanıyoruz. İlerleyen dönemlerde Hopililere farklı ürün ve hizmetlerimize yönelik yeni kampanyalar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu