Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta’dan Daha da Uygun Fiyatlı Yeni Tamamlayıcı Sağlık Ürünü: Sağlığım Tamam Tutumlu

13.04.2022

AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık alanındaki yeni ürünü Sağlığım Tamam Tutumlu ile yüzde 30 daha uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor; daha çok insanın tamamlayıcı sağlık sigortalarının avantajlarından faydalanmasını sağlıyor.

Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “Sağlığım Tamam” adıyla sunduğu ve özel sağlık hizmetlerine uygun fiyatlarla erişim sağlayan tamamlayıcı sağlık ürünlerine bir yenisini daha ekledi. AXA Sigorta, “Sağlığım Tamam Tutumlu” isimli yeni tamamlayıcı sağlık ürünüyle müşterilerine, hali hazırda uygun fiyata sahip Sağlığım Tamam ürününe yüzde 30 ‘a varan fiyat avantajı ile daha düşük fiyatlı bir alternatif sunuyor. 

Tamamlayıcı sağlık branşı; 2,6 milyona ulaşan ve mevcut özel sağlık sigortalı sayısını da geçen sigortalı sayısı ile dikkat çekerken; AXA Sigorta’nın Sağlığım Tamam adıyla sunduğu tamamlayıcı sağlık ürünleri bu alandaki beklenti ve ihtiyaçlara yanıt veriyor.  AXA Sigorta’nın Sağlığım Tamam ürünü SGK’lıların özel hastanelerde çok uygun fiyatlarla tedavi olmasına olanak sağlıyor. SGK sigortasının geçerli olduğu özel hastanelerdeki fark ücretlerinin karşılandığı ve böylece kişilerin yalnızca anlaşma limitini aşan tedavi tutarını ödediği tamamlayıcı sağlık sigortaları, bu özelliği nedeniyle özel sağlık sigortalarından daha uygun fiyata hizmete sunuluyor.  

Her dönem ihtiyaçlara uygun geliştirdiği çözümleri ve müşteri dostu yaklaşımı ile AXA Sigorta, Sağlığım Tamam Tutumlu ile Sağlığım Tamam avantajlarını koruyarak, 5 ayakta tedavi hakkı sunarken, Sağlığım Tamam kapsamındaki anlaşmalı kurumlarda yüzde 30’a varan fiyat avantajı sağlıyor. Yeni Sağlığım Tamam Tutumlu ürünü, Sağlığım Tamam ürünündekine benzer şekilde, müşterilere özel asistans hizmetlerini kapsıyor. Aynı zamanda; check-up, diş bakım paketi, psikolojik danışmanlık, diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz faydalanma hakkı sunuluyor.

AXA Sigorta, Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan “AXA Sigorta olarak 130 yıldır sigortacılık çözümlerimizle sektöre öncülük ediyoruz. ‘İnsanlığın geleceği adına insanlık için değerli olanı koruma’ misyonuyla, hasar anında tazmin etmenin ötesine geçerek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt veren ‘çözüm ortağı’ olmak için çalışıyoruz. Tamamlayıcı sağlık fiyat avantajı, devlet katkısı ve artan müşteri memnuniyeti sebebiyle her geçen gün daha da büyüyen bir alan. Bu alandaki ihtiyacı ve büyüme potansiyelini öngörerek yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiren öncü şirketlerden biriyiz. Hizmet verdiğimiz 411 bin sigortalımızın bizlere duyduğu güvenle portföyümüzü genişletmeyi sürdürüyoruz. Yüzde 30 indirimle hizmete sunduğumuz yeni ürünümüzle tamamlayıcı sağlık ürünlerimizden daha fazla kişinin faydalanmasını hedefliyoruz. İlerleyen süreçte de bu alana yönelik öncü çalışmalarımıza devam edeceğiz. “dedi. 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu