Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA SİGORTA ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINA DA ÖNEM VERİYOR

08.05.2017

AXA Sigorta, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan adımlar atmaya devam ediyor. Nisan ayında Medical Park Hastaneler Grubu işbirliğiyle 500 çalışanına kalp check-up uygulaması gerçekleştiren AXA Sigorta, bu sayede erken tanı ve teşhisin hayat kurtarmadaki önemine de dikkat çekiyor.

Sigorta sektörünün öncü şirketlerinden AXA Sigorta, müşterilerine sağlık alanında sağladığı yenilikçi çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan adımlar atmaya devam ediyor. Nisan ayı boyunca Genel Müdürlük ve bölge ofislerinde, önemli iş ortaklarından Türkiye'nin en yaygın hastaneler zinciri Medical Park Hastaneler Grubu işbirliğiyle 500 AXA çalışanına kalp check-up’ı hizmeti verildi. Çalışanları arasında kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen AXA Sigorta, bu uygulama ile erken tanı ve teşhisin kalp hastalıklarında taşıdığı öneme dikkat çekti. 

AXA Sigorta olarak hem müşterilerinin hem de emek harcayan çalışma arkadaşlarının sağlığının çok değerli olduğunu ve işveren markası çalışmaları kapsamında pek çok adım attıklarını belirten AXA Sigorta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Esra Güller, "Bir şirketin sahip olduğu en değerli sermaye çalışanlarıdır. İnsanların fiziksel açıdan sağlıklı olmasının iş hayatına pozitif katkılar sağladığının farkındayız. Bu sebeple de "Her Şeyin Başı Sağlık" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz çalışan sağlığı ve esenliği faaliyetlerimiz kapsamında çalışma arkadaşlarımız için rutin olarak sağlık kontrolleri düzenliyoruz" dedi. Ülkemizde kalp hastalıklarının son yıllarda giderek daha fazla görüldüğünü belirten Güller, koruyucu sağlık önemlerinin yanı sıra erken teşhis ve tanının da çok büyük önem taşıdığının altını çizdi ve çalışanlarının fiziksel ve zihinsel sağlığı için ilerleyen dönemlerde de projeleri olduğunu söyledi. Güller ayrıca AXA Sigorta'nın uzun yıllardır önemli iş ortaklarından biri olan Medical Park Hastaneler Grubu ile çalışan sağlığı konusunda attıkları bu adımdan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu