Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA SİGORTA BİR KEZ DAHA TÜRKİYE’NİN EN ETİK ŞİRKETLERİ ARASINDA!

12.06.2017

Sigorta sektörünün öncüsü AXA Sigorta, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından gerçekleştirilen ETİKA Türkiye Etik Ödülleri’nde dördüncü kez Türkiye’nin En Etik Şirketleri ödülüne layık görüldü.

Gerçekleştirdiği ilkleri ve yenilikçi çözümleriyle sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2016 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü kazandı. AXA Sigorta, etik değerler, iş ahlakı, itibar yönetimi, kurumsal yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk, uyum yönetimi, liderlik ve yaratıcılık kategorilerinde yapılan değerlendirmeler sonucunda verilen ödülü dördüncü kez kazanmış oldu. 

Her alanda sürdürülebilir başarının önemine inandıklarının altını çizen AXA SİGORTA Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Ali Erlat,  “AXA Sigorta’nın kurumsal değerlerinin temelini oluşturan ve işimizin her alanında uygulamaya azami özen gösterdiğimiz etik iş anlayışımız kurulduğumuz günden bu yana pusulamız olmuştur. Dolayısıyla bu ödül yaptığımız her işte etik değerlerinden asla vazgeçmeyen çalışma arkadaşlarımızın başarısıdır. Bu yıl dördüncü kez layık görüldüğümüz bu ödül bizler için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı. AXA Sigorta olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da müşteri odaklı çalışma anlayışımızla sigorta sektörüne öncülük etmeye ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi. 

EDMER Hakkında :
Türkiye’de etik anlayışı bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan Etik Değerleri Merkezi Derneği (EDMER), yaptığı çalışmalarla geleceğin yöneticileri olan gençlerin iş ahlakı konusunda daha duyarlı davranmalarını hedefliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu