Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Seyahat Sağlık Sigortası BKM Express ile 1 TL!

09.11.2017

AXA Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası’nı websitesinden veya mobil uygulamasından BKM Express kullanarak satın alan ilk 1000 kişi 17 Kasım – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında yalnızca 1 TL ödüyor.

 

Sigorta sektörünün yenilikçi şirketi AXA Sigorta, dijital cüzdan uygulaması BKM Express ile promosyona yönelik bir kampanya düzenliyor. AXA Sigorta ürünlerinin online olarak satıldığı axasigorta.com.tr veya şirketin ödüllü mobil uygulaması AXASağlığım üzerinden BKM Express kullanarak Seyahat Sağlık Sigortası yaptıranlar, 17 Kasım – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında yalnızca 1 TL ödüyorlar.

ABD, Kanada ve Japonya hariç dünyadaki tüm ülkelere 1 haftalık (7 gün) Seyahat Sağlık Sigortası alımlarında geçerli olan kampanyadan ilk şanslı 1000 kişi yararlanabiliyor.

 

Vize almak için bir zorunluluk olmaktan çok müşterilerin yurt dışında karşılaşabilecekleri her türlü sağlık sorunu için büyük önem taşıyan seyahat sağlık sigortası ürünü, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Gürgen Öz’ün Oytunç karakterine hayat verdiği “Dert Varsa Derman AXA” kampanyası kapsamında da detaylarıyla aktarılarak önemine dikkat çekiliyor. Kapsamlı bir koruma ürünü olan seyahat sağlık sigortası ürününü AXA ve BKM işbirliği ile satın alan müşteriler şimdi yalnızca seyahatlarinde geçirecekleri anlara odaklanabiliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu