Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

"AXA SAĞLIĞIM" UYGULAMASININ BİR ELİNDE ALTI MARİFET

05.04.2017

Sigorta sektörünün yenilikçi ve öncü şirketi AXA Sigorta sunduğu yeniliklerle sigortalılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Axa Sigorta, müşterilerinin kullanımına sunduğu “Axa Sağlığım” mobil uygulaması ile müşterilerin uygulama üzerinden randevu almalarını sağlarken, müşterilere kişiselleştirilebilen yeni özellikler sunuyor.

Dijitalleşmede mobilin yükselişini her zaman önemseyen, geçtiğimiz yıllarda Axa Acentem isimli uygulama ile ilk kez bir mobil uygulamayı sigorta sektöründe hayata geçiren şirket, sağlık sigortası özelinde sunduğu Axa Sağlığım uygulaması ile bu alana yatırım yapan ilk marka oldu.

“Axa Sağlığım” mobil uygulaması hayatı kolaylaştıran şu hizmetleri tüm Axa müşterilerine sunuyor: 
1) Axa Hattı menüsü üzerinden müşteri hizmetlerine ve sağlık danışmanlarına ulaşıp tek bir tuşla ambulans çağırma. 
2) Sağlık poliçelerinin teminat ve kullanım detaylarını izleyip sağlık hizmeti faturalarını uygulamaya yükleyerek ödemeleri kolayca alabilme
3) Randevu alma ve randevuları takvime ekleyebilme: Müşteriler hastane, bölüm, doktor, randevu saat ve tarihlerini girdikten sonra, hastaneler iletişim kanalları üzerinden müşterilere ulaşıyor ve randevu işlemi hızlıca tamamlanıyor. 
4) Uygulama içinde teknoloji, testler, aile, bakım, beslenme, sağlıklı yaşam ve psikoloji gibi başlıklar içinden ilgilerini çeken başlıkları seçip uygulamayı kişiselleştirebilme ve bu başlıklarla ilgili içeriklere ulaşma 
5) Ailelerin çocuklarının doğum tarihi ile aşı takibini takvimden yapabilme
6) Anlaşmalı kurum ve nöbetçi eczane bilgilerine ulaşma 

Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek, yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “"Önce Mobil" mottosundan hareketle, Axa olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmanın ötesine geçmek istiyoruz. Akıllı mobil cihazlar sayesinde, yakın gelecekte insanların karşı karşıya kalacakları sağlık risklerini, doktora veya hastaneye gitmeksizin saptayıp kendilerine bildirecek teknolojilerin gelişmekte olduğunu görüyoruz. Bu sayede, ortaya çıkabilecek sağlık problemleri teknoloji sayesinde hızla tedavi edilebilir ya da önlenebilir hale gelecek. Biz de müşterilerimize değer katabilmek adına, sağlık gibi önemli bir konuda, bir başlangıç uygulaması hazırlayarak ilk adımı atmış olduk.”

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu