Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA İYİ YAŞAM İÇİN AYŞE TOLGA İLE ANLAŞTI

28.06.2017

AXA Sigorta, "AXA Sağlığım" mobil uygulamasına yeni eklenen "İyi Yaşam" bölümüyle içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga'nın sağlıklı yaşam, aile, diyet, spor gibi farklı başlıklarda AXA Sağlığım kullanıcılarına özel olarak hazırladığı içeriklerle kullanıcılara sağlıklı yaşam önerileri sunuluyor.

Sigorta sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi AXA Sigorta, hem müşterilerinin hem de uygulamayı indiren herkesin hayatını kolaylaştırmak için sunduğu "AXA Sağlığım" uygulamasını yepyeni içeriklerle geliştirmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga'nın AXA Sağlığım uygulamasına özel olarak hazırladığı içeriklerle her hafta güncellenen uygulamada; sağlıklı yaşam, beslenme, aile, diyet, psikoloji, teknoloji ve kişisel bakım kategorilerinde iyi yaşam önerileri sunuluyor. Kullanıcılar ayrıca yaşam tarzlarını daha derinlemesine anlamak ve “İyi Yaşam Prensipleri" doğrultusunda nasıl değişikliler yapabileceklerini öğrenmek için yine Ayşe Tolga tarafından hazırlanan 10 soruluk testi yanıtlayabiliyorlar. Test sonucunda ise kişiye özel önerilerle beslenme, spor, uyku ve zaman yönetimi konularında neleri değiştirebileceklerine dair tavsiyeler alıyorlar.

Sağlıklı ve doğal yaşamın tüm dünyada bir trend haline geldiğine, müşterilerin de bu bağlamda beklentilerinin arttığına dikkat çeken AXA Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek, müşterilerine kulak verdiklerini ve AXA Sağlığım uygulamasını bu ihtiyaç doğrultusunda zenginleştirdiklerini ifade etti: "2017 yılına ait bir araştırma markaların etkili içerikleri ile tüketici esenliğine etkileri arasında %71'lik bir korelasyon olduğunu gösteriyor. Diğer taraftan mobil teknolojiler de hızla büyüyor ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için en verimli kanal konumuna yükseliyor. AXA Sağlığım uygulamasına eklediğimiz 'İyi Yaşam' bölümü sayesinde 'Önce Mobil' sloganıyla bu alanda gerçekleştirdiğimiz atılımlara bir yenisini eklediğimize ve iki trendi bir araya getiren yenilikçi bir çalışmaya imza attığımıza inanıyorum. Son olarak doğal ve iyi yaşam konusunda kendini farklılaştırmış ve sadece sosyal medyada bile binlerce takipçisi olan Ayşe Tolga gibi önemli bir uzmanla çalışarak içeriğimizi daha da zenginleştiriyoruz". Ayşe Tolga'nın sadece AXA Sağlığım için hazırladığı yol gösterici içerikleri ile müşterilerinin daha rahat ve daha doğal bir yaşam sürme hedefine destek olmak istediklerini de ekleyen Şimşek, Ayşe Tolga sayesinde AXA Sağlığım uygulamasını doğru hedef kitlelere ulaştırmayı amaçladıklarını belirtti.

AXA Sağlığım Hakkında

AXA Sigorta'nın müşterilerinin kullanımına sunduğu ve sağlık sigortası özelinde hazırlanan ilk mobil uygulama AXA Sağlığım, müşterilerin uygulama üzerinden randevu almalarına, AXA Hattı menüsünden müşteri hizmetleri ve sağlık danışmanlarına anında bağlanmalarına, sağlık poliçelerinin detaylarını ulaşmalarına, anlaşmalı kurum ve nöbetçi eczane bilgilerine ulaşmalarına ve çocuklarının aşı takibini yapmalarına imkan tanıyor. Bunların yanı sıra yeni eklenen "İyi Yaşam" bölümüyle kullanıcılar aysetolgaiyiyasam.com isimli  Türkiye’nin en kapsamlı wellness sitesiyle sağlıklı ve iyi yaşam içeriklerini paylaşan Ayşe Tolga tarafından sadece bu mobil uygulamaya özel olarak hazırlanan iyi yaşam önerilerine de hızlıca ulaşabiliyor. 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu