Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA BKM İŞBİRLİĞİ İLE İŞLEMLER ARTIK DAHA GÜVENLİ

20.09.2016
Sigorta sektörünün öncü şirketi AXA SİGORTA sigortalılarına ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Şirket, kredi kartı bilgilerinin korunmasını hedefleyen “Uluslararası Kredi Kartı Veri Güvenliği Standartları” çerçevesinde, ülkemizde bankalararası kredi kartı işlemlerinin hizmet sağlayıcısı olan BKM (Bankalararası Kart Merkezi) ile sektörde ilk olan ortak bir projeye imza attı. 

Müşteri kredi kartı bilgilerinin korunmasını sağlayan, oldukça önemli AXA ve BKM işbirliği sonucunda, kredi kartı sahibinin TCKN numarası ile kredi kartının ilk 6 ve son 4 numarası üzerinden çalışılmakta, müşterilerden sadece bu bilgiler temin edilmekte ve işlem gerçekleştirilmektedir. Oluşturulan yeni elektronik ortam sayesinde artık müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde şirket veri tabanında tutulmamaktadır. Bu sayede müşteri veri güvenliği alanında önemli bir adım atılmıştır. 

AXA SİGORTA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek yaptığı açıklamada, şirketi müşteriye dokunan her noktada adım adım ileriye taşıdıklarını, süreç ve sistem geliştirmeleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran, hızlandıran pek çok uygulamayı hayata geçirdiklerini belirtti. Şimşek, AXA’nın dijital dünyada yeni uygulamalarla sigortalılarına farklı çözümler sunduğunu ve dijital pazarda hızla ilerlemeye devam ettiğini sözlerine ekledi.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu