Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA ACENTELERİYLE DİJİTAL ORTAMDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

09.10.2020

AXA Sigorta geniş acente ağı ile pandemi döneminde mesafelerini ortadan kaldıran dijital toplantılarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her yıl ekim ayında düzenlenen AXA Sigorta Acenteler Toplantısı bu yıl dijital ortamda 2000’in üzerinde acentenin katılımıyla gerçekleşti.

Acenteleriyle güçlü iletişimini pandemi döneminin ilk günlerinden bu yana kesintisiz olarak sürdüren AXA Sigorta, “Biz AXA’yız Hep Bir Aradayız” sloganıyla dijital ortamdaki üçüncü acenteler toplantısını da geniş bir katılımla gerçekleştirdi. 2020 yılı boyunca yapılan çalışmaların ele alındığı ve yılın değerlendirildiği, yeni ürün ve hizmetlerin yanı sıra yatırım hedeflerinin paylaşıldığı toplantıda, yıl sonu ve 2021 hedefleri ile önümüzdeki dönemde odaklanılacak alanlar acenteler ile paylaşıldı. 

Dijital Toplantı Öncesi Acentelere Sürpiriz
Acenteler, toplantı sabahına güzel bir sürprizle uyandı. Toplantıdan evvel tüm acentelere içerisinde toplantı sabahı yoga dersinde kullanılacak direnç lastiği bant, kahve, çikolata ve el yapımı granolalı kutular gönderildi. Toplantının ilk yarım saati daha enerjik bir gün için ofis egzersizleri ile başladı. İdil Tuna yönlendirmeleriyle yapılan egzersizlerin ardından AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’in gündem ve sigorta sektörü değerlendirmeleri üzerine konuşması ile toplantı başladı. Ölken acentelere ile 2021 beklentilerini ve AXA’nın küresel gücü ve bilgi birikimi ile geleceğe nasıl hazırlandıklarını aktardı ve “Gelecek için Hazırız” dedi.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan ise yaptığı konuşmada yeni normaldeki satış ve pazarlama çalışmalarını ve AXA’nın son çeyrek hedeflerini acenteleri ile paylaştı. Özellikle COVID-19 salgını döneminde fiziksel olarak uzak kalmış olsalar da daha çok kenetlendiklerini, AXA’nın güçlü altyapısı sayesinde kurulan dijital çalışma ortamı ile bu mesafeleri ortadan kaldırarak yakın iş birliği içerisinde olduklarını ifade etti. İşcan ayrıca “Yeni teknolojik altyapı ve ürünleriyle acenteleri ile birlikte gelecek için hazırız olduklarının altını çizdi. 

Toplantının ardından acenteler Türkiye'de geniş kitlelere, psikoloji biliminin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu anlatan önemli isimlerden olan Prof. Dr. Acar Baltaş ile AXA Talks’a katıldı. Baltaş yaptığı konuşmasında; umutlu olma, güçlüklerle başa çıkma ve zor koşullardan güçlenerek çıkma konularında paylaşımlarda bulundu. 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu