AXA SİGORTA, AVRUPA İŞ ÖDÜLLERİ’NDE ULUSAL ŞAMPİYONLARDAN BİRİ OLDU

AXA SİGORTA, Avrupa iş dünyasında büyük bir ilgi ile takip edilen ve Avrupa’nın en prestijli iş yarışmalarının başında yer alan “European Business Awards”ta (Avrupa İş Ödülleri) jüri ön değerlendirmesi sonucunda finale kalan tek sigorta şirketi oldu. AXA SİGORTA, ilk kez katıldığı yarışmada Türkiye’yi temsil eden finalistlerden biri olurken, Türkiye birincisi olmak için ulusal finalde yarışacak.

Avrupa'nın önde gelen iş dünyası liderleri, akademisyenleri, medya kuruluşları ve siyaset temsilcileri tarafından desteklenen “European Business Awards” (Avrupa İş Ödülleri) yarışmasında, AXA SİGORTA "150 Milyon Euro ve Üzeri Yıllık Cirosu Olan Büyük Şirketler - Yılın Şirketi" (The Business of the Year Award with Turnover of €150m or higher) kategorisinde Türkiye finalistlerinden biri seçildi. AXA SİGORTA, ikinci aşamada “Ulusal Şampiyon” unvanını kazanmak için yarışacak.

2007 yılından beri düzenlenen European Business Awards yarışmasında, Avrupa iş dünyasında faaliyet gösteren en iyi ve yenilikçi şirketler seçiliyor. Bu yıl 33 ülkeden, farklı sektörlerden 24 bin şirketin katıldığı yarışma, mükemmellik, en iyi uygulama ve yenilik konularını desteklemesiyle tanınıyor. Avrupa çapında “Ulusal Şampiyon” ilan edilen 709 şirket, yarışmanın ikinci aşamasına katılıyor. AXA SİGORTA da, jüri ön değerlendirmesi sonucunda finale kalan tek sigorta şirketi olarak Türkiye’de “Ulusal Şampiyonlar” arasında yer aldı. Jüri değerlendirmesinin ardından, yarışmada finale kalan şirketlerin başarılarını ve iş süreçlerini anlattıkları videolar European Business Awards web sitesi üzerinden ülke birincilerinin seçilmesi amacıyla halk oylamasına sunuldu. Videolara http://www.businessawardseurope.com/vote/category/turkey adresinden ulaşılarak oy verilebiliyor. Bunun yanı sıra, şirket yöneticilerinden, akademisyenlerden ve girişimcilerden oluşan bir jüri heyeti Ulusal Şampiyonların videolarını izleyerek bu grubun en iyilerine “Ruban d’Honneur” (Onur Kurdelesi) unvanını verecek.

 

Tüm Bültenler