Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA’da Hayat

AXA’da ilk 90 Gün

AXA’da ilk 90 Gün

AXA’da Her Şey Sana Özel, Seninle Güzel!

Esnek Yan Haklar

Esnek Yan Haklar

Çalışanlarımızın Yan Haklarını dilediğin gibi seçebileceği Seçim Senin - Esnek Yan Haklar Sistemi ile Mevcut yan haklarını farklı alternatiflerle değiştirerek kendilerine özel yan hak menüsünü oluşturmasına imkan sağlayan Seçim Senin programımız ile çalışanlarımız daha özgür.

Kendine İyi Bak” diye Bütünsel Sağlık Programı

Kendine İyi Bak diye Bütünsel Sağlık Programı

AXA Sigorta olarak sadece müşterilerimizin değil, çalışma arkadaşlarımızın da deneyimlerinin her adımında onların çözüm ortağı olmayı amaçlayan bir bakış açısıyla çalışıyoruz.

Bu sebeple hem fiziksel hem ruhsal hem de zihinsel sağlığımızı korumak adına “Önle”, “Kullan” ve “Danış” boyutlarında ele aldığımız “Kendine İyi Bak” bütünsel sağlık programımızla geleceğe daha sağlıklı yürüyoruz.

Doğum/Ebeveyn İzni

Doğum/Ebeveyn İzni

Doğum Yapan AXA Çalışanları; Doğum yapan çalışanlar 16 hafta doğum izni kullanabilir.

Eşi Doğum Yapan AXA Çalışanları; İş Kanunu, sadece doğum yapan annelere 16 haftalık bir doğum izni hakkı tanımışken, AXA Sigorta, çocuğu olan babalara da bu süreçte eşlerine yardımcı olabilmeleri için 28 gün doğum izni vermektedir.

Doğum İzninden Dönen Anne/Baba: Doğum izninden dönen her anne ve babaya izinden döndükleri tarihten itibaren 6 ay boyunca haftada bir yarım gün eksik çalışma hakkı verilmiştir.

AXA'lılara Özel Poliçe İndirimleri

AXA'lılara Özel Poliçe İndirimleri

AXA Sigorta Çalışanlarına sunulan indirimli ürünler kapsamının sağlık sigortaları yanında Kasko, Konut ve Ferdi Kaza ürünleri çerçevesinde çalışanlarımızın eş ve çocukları (18 yaş ve üzeri) belirli oranlarda belirlenen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Aynı zamanda Şirketimizden emekli olan çalışanlarımızın da ürünlerimizden belli oranlarda indirim hakları vardır.

AXA'lılara Özel Sigorta Olanakları

AXA'lılara Özel Sigorta Olanakları

Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası: Tüm çalışanlarımıza, şirkette çalışmaya başladıkları tarihten itibaren hayat sigortası yapılır. Hayat sigortası teminat bedeli her yıl şirket yönetimi tarafından belirlenir.

Hayat Bireysel Emeklilik Sigortası: Çalışanlarımıza, 2 aylık deneme süresinin sonunda, gelecekte hayat standartlarını belirli bir düzeyde korumaları için şirket katılımlı bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olanağı sunulmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Ulaşım Olanakları

İstanbul’da ikamet eden tüm AXA’lılar için Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndaki farklı noktalara servislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca AXA’lılar Anadolu Yakası’na geçişlerde trafik problemi de çekmiyor; köprü yerine AXA Sigorta'nın özel teknelerini kullanabiliyorlar.

Gelişirken Eğleniyoruz

Mutlu Saatlerimiz

Mutlu Saatlerimiz

 

 

AXA Sigortayı daha yakından tanımak için bizi takip et: https://www.instagram.com/axa.kariyer/

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu