AXA’da Hayat

 

AXA’da ilk 30 gün

 
AXA'da Hayat AXA'da Hayat

AXA'lıya Özel Olanaklar

 

Doğum/Ebeveyn İzni

Doğum Yapan AXA Çalışanları; Doğum yapan çalışanlar 16 hafta doğum izni kullanabilir.

Eşi Doğum Yapan AXA Çalışanları ; İş Kanunu, sadece doğum yapan annelere 16 haftalık bir doğum izni hakkı tanımışken, AXA Sigorta, çocuğu olan babalara da bu süreçte eşlerine yardımcı olabilmeleri için 28 gün doğum izni vermektedir.

Doğum İzninden Dönen Anne/Baba: Doğum izninden dönen her anne ve babaya izinden döndükleri tarihten itibaren 6 ay boyunca haftada bir yarım gün eksik çalışma hakkı verilmiştir.


Ulaşım Olanakları

Tüm İstanbul çalışanlarımız için Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndaki farklı noktalara hareket ile servislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Anadolu Yakası’na trafik problemi çekmeden geçmek için AXA Sigorta'nın özel teknelerini kullanabiliyorlar


AXA'lıya Özel Poliçe İndirimleri

AXA Sigorta Çalışanlarına sunulan indirimli ürünler kapsamının sağlık sigortaları yanında Kasko, Konut ve Ferdi Kaza ürünleri çerçevesinde çalışanlarımızın eş ve çocukları (18 yaş ve üzeri) belirli oranlarda belirlenen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Aynı zamanda Şirketimizden emekli olan çalışanlarımızın da ürünlerimizden belli oranlarda indirim hakları vardır.


AXA'lıya Özel Sigorta Olanakları

Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası: Tüm çalışanlarımıza, şirkette çalışmaya başladıkları tarihten itibaren hayat sigortası yapılır. Hayat sigortası teminat bedeli her yıl şirket yönetimi tarafından belirlenir.

Hayat Bireysel Emeklilik Sigortası: Çalışanlarımıza, 2 aylık deneme süresinin sonunda, gelecekte hayat standartlarını belirli bir düzeyde korumaları için şirket katılımlı bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olanağı sunulmaktadır.


Esnek Yan Haklar

Çalışanlarımızın Yan Haklarını dilediğin gibi seçebileceği Seçim Senin - Esnek Yan Haklar Sistemi ile Mevcut yan haklarını farklı alternatiflerle değiştirerek kendilerine özel yan hak menüsünü oluşturmasına imkan sağlayan Seçim Senin programımız ile çalışanlarımız daha özgür.


Gelişirken Eğleniyoruz

 

Mutlu Saatlerimiz