Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Anlaşmalı Otomobil Servisleri

Araçlarınızın bir kazaya dahil olmasını istemeyiz fakat trafiğe çıktıktan sonra tehlikenin nereden geleceği belirsizdir. AXA Sigorta, hasar alan aracınızın tüm onarım süreçlerinin zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmesini amaçlar. Bu yüzden AXA Sigorta'nın anlaşmalı olduğu servisler ve tamirhaneleri kullanmak, araba hasarınız için sizi zorlu süreçlerden uzak tutarken, oluşabilecek maliyetleri en aza indirmeye yardımcı olur. Mümkün olan her lokasyonda anlaşmalı servislerimiz ile, bir trafik kazası veya arıza durumunda; size en verimli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Kurum (Zorunlu)
Bu alan boş geçilemez!

AXA Sigorta olarak zamanınıza değer veriyor ve aracınızda oluşabilecek cam hasarlarınız için servise gitme zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz. İstediğiniz gün ve saatte çağrı merkezimizden (0850 250 99 99) bize ulaşın, istediğiniz yere gelerek yerinde cam onarımı/değişim hizmetimizi, orijinal cam imkanı ve ömür boyu işçilik garantisiyle sizlere sunalım. Mobil cam hizmetimiz aracınızın cam hasarlarında bir telefon uzaklığında. 

Cam hasarlarınız ile ilgili işlem yaptırabilmeniz için cam servislerinin genel merkezleri ile aşağıda yer alan detaylar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

AXA Sigorta, AXA Garantili Servislerde benzersiz avantajlar sunar. Maksimum poliçelerde hafif ticari ve hususi araçlarınız için AXA Garantili Servislere giderseniz hasarsızlık indiriminin korunması, 2 yıl yedek parça, ömür boyu işçilik garantisi ve orijinal yedek parça kullanımı ile uygun fiyatlı bir tamir seçeneği sunar.

Kurum Adı
Poliçe Türü (Zorunlu)
Bu alan boş geçilemez!
Kasko Tipi (Zorunlu)
Bu alan boş geçilemez!
Markalar (Zorunlu)
Bu alan boş geçilemez!
İl (Zorunlu)
Bu alan boş geçilemez!
İlçe
Bu alan boş geçilemez!
{{ item.ServiceName }}
{{ item.Address }} {{ item.DistrictName }} / {{ item.CityName }}
Car charging with electricty.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu