Hemen Teklif Al

tamamlayıcı sağlık

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri için ödeyeceğiniz fark ücretlerini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan bir poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA SİGORTA ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

TEKLİF AL
cep telefonu sigortası

Cep Telefonu Sigortası

Elimizden düşmeyen telefonlar bir gün düşerse diye kapsamlı AXA koruması şimdi cep telefonlarında! Üstelik 0 veya 2. el tüm telefonlarda geçerli!

TEKLİF AL
kasko sigortası

Maksimum Kasko Sigortası

AXA Sigorta’nın en kapsamlı kasko ürünü olan maksimum kasko ile aracınızı tüm teminatlarla güvence altına almanın yanında, küçük onarım, tüm anlaşmalı servis ve tamirhanelerde orijinal parça avantajı ile tamir, tamir süresince ikame araç, yol yardım, kişisel asistan ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

TEKLİF AL
kasko sigortası

Tutumlu Kasko Sigortası

Tutumlu Kasko Sigortası ile aracınızı %30 fiyat avantajıyla, çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz. Tutumlu Kasko ürünümüzde yol yardım ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

TEKLİF AL
kasko sigortası

Büyük Hasar Kasko Sigortası

Bu ürün aracınızın tam hasara uğraması ya da çalınması halinde geçerli olup, kısmi hasarlar teminat haricidir. Bu ürün ile aracınız çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altındadır.

TEKLİF AL
dask sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Evinizi deprem riskine karşı teminat altına alan ve zorunlu olan DASK Sigortası ile evinizde olabilecek maddi zararlardan korunun.

TEKLİF AL
Kobi sağlık sigortası

KOBİ’lere Özel Sağlığım Tamam Sigortası

5-250 çalışanı olan siz KOBİ’lere özel, ekonomik fiyat teklifi ile çalışanlarınıza Axa Sigorta ve SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkânı sunar.

TEKLİF AL
seyahat sağlık sigortası

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Tatiliniz ve iş seyahatinizin tatsız bir anıya dönüşmemesi için tam da size göre bir teklif hazırladık.

TEKLİF AL
bireysel emeklilik

AXA Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)

AXA Bireysel Emeklilik Sistemiyle rahat bir geleceğe ilk adımı atın!

TEKLİF AL
konut sigortası

Evim ve Lüks Evim Sigortası

İster ev sahibi olun ister kiracı, çok uygun fiyatlarla evinizi sigortalatın.

TEKLİF AL