AXA Fit

axafitAXA Sağlığım yerini güncel ve aktif AXA Fit uygulamasına bıraktı. Modern ve kullanıcı dostu tasarımı, kişiselleştirilebilir özelliği ile profesyonel bir sağlık asistanı gibi hizmet veren uygulama, her an yanınızda. Siz de AXA Fit indirerek bir sigortacılık uygulamasından çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Üstelik AXA Fit kullanmak için AXA Sigorta üyesi olmanız da gerekmiyor. Sizi daha iyi, sağlıklı ve mutlu bir yaşama ulaştıracak AXA Fit uygulamasını kolaylıkla indirebilir, isminizi veya kullanmak istediğiniz rumuzu girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirdiğinizde misafir olarak kayıt yaptırmadan, bilgilerinizi girmeden uygulamayı incelemeniz de mümkün.

AXA Fit Uygulaması Nedir?

Hem sigortacılık işlemlerini hem de sağlıklı yaşam eklentilerini tek bir uygulamada toplayan AXA Fit, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ölçümleri kolaylıkla gerçekleştiriyor. Profesyonel bir sporcu olmayabilirsiniz, hayatınızda spora henüz yeni yeni yer açabilir ve motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Aradığınız yanıtlar ve özellikler AXA Fit uygulamasında bulunuyor. Hem kondisyon takibi hem de rutin egzersizler için uzman bir yardımcı olan uygulamaya bilgilerinizi girebilir, hedeflerinizi belirtebilir, size özel önerilerle amaçlarınıza adım adım yaklaşabilirsiniz. İnternette yaşınıza, boyunuza, kilonuza ve hedeflerinize uygun ölçümler yapmakta zorlanıyor, istediğiniz profesyonel uygulamayı bir türlü bulamıyorsanız AXA ayrıcalıkları ile tanışmalısınız. AXA Fit, içerisinde bulunan videolarla sizlere rehberlik ederken blog bağlantıları, uzman doktorların sorulara yanıtları, önerileri ile zenginleşiyor. Güncel konular hakkında makaleler, en yeni spor etkinlikleri, sağlıklı yaşam önerileri içeren yazılar blogda sizleri bekliyor. Sadece sağlıklı yaşam ve fit bir beden için öneriler değil, uygulama içinde sigortacılık işlemleriniz için de geniş bir menü mevcut. Poliçenizi kolaylıkla görüntüleyebilir, hasar takibinden teminat detaylarına kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sigortanızın kapsamını, poliçenizin içeriğini, tarihlerini görüntülemek için bilgisayar başında olmanız veya müşteri danışmanları ile görüşmeniz gerekmiyor. Tüm bilgileriniz parmaklarınızın ucuyla ulaşabileceğiniz kadar yakın. Sağlıklı bir yaşam için hem rehberiniz olacak hem de mutlu bir hayat için poliçelerinizi arşivleyecek AXA Fit, yarınlara umutla bakmak isteyen herkesi bekliyor. Tüm işlemleri tek çatıda toplayan yeni nesil uygulama, sigorta şirketinden yalnız maddi teminat değil aynı zamanda yaşam konforunu artıracak hizmetler de bekleyenler için özel olarak tasarlanıyor. Uygulama sizlere dilediğiniz her an, her yerde sağlıklı yaşam için ipuçlarına, videolara, önerilere ve sigorta işlemlerine ulaşma fırsatı veriyor.

AXA Fit Uygulaması ile Neler Yapabilirim?

AXA Fit uygulaması ile koşu veya yürüyüş esnasındaki adımlarınızı raporlayabilir, hızınızı görebilirsiniz. Bugün kaç adım attığınızı öğrenmek veya geçen hafta ile bugünün adım sayısını kıyaslamak için uzun uzun hesap yapmanıza gerek yok. Uygulama sizin için günlük, haftalık ve aylık kayıtlar tutuyor. Boyun egzersizleri ile boyun sağlığınızı korurken, göz egzersizleri de yapabilirsiniz. AXA Fit'in yapabildiği ölçümler arasında kan oksijeni ölçümü, solunum sayısı, kalori, nabız hesaplamaları yer alıyor. İçtiğiniz su miktarını AXA Fit ile kontrol edebilir, regl takviminizi uygulama üzerinden tutabilirsiniz. Regl gününüz, doğurganlığın yüksek olduğu günler, gecikmeler ve size özel korunma gereken aralıklar takvimde belirtiliyor. Uyku düzeniniz için öneriler, uyku sağlığı için ölçümler de uygulamanın içinde yer alıyor. Üstelik daha stressiz, rahat ve huzurlu bir yaşam için birçok meditasyon kaydı da AXA Fit uygulamasında bulunuyor. Sizin tek yapmanız gereken kulaklığınızı takmak veya telefonun sesini açarak gözlerinizi kapatmak ve tam konsantrasyon eşliğinde meditasyona başlamak.

AXA hazırladığı özgün içeriklerle hem yazılı hem de video önerilerle sizi daha sağlıklı bir yaşama hazırlıyor. Dilerseniz fitness videoları ile bulunduğunuz her yeri profesyonel bir spor salonuna çevirebilirsiniz. Üstelik hedefleriniz de dikkate alınıyor. Kilo vermek mi istiyorsunuz, sıkılaşmak, aktif olmak veya kondisyon ve nefes çalışmaları mı arzu ediyorsunuz? Kas kütlesi kazanmak için desteğe mi ihtiyacınız var? Tüm hedefleriniz için AXA Fit yanınızda. Üstelik alanında uzman isimlerin önerilerinin yanında hekim tavsiyeleri de uygulama içinde. Sağlık uygulamaları esnasında sağlık sigortasının kapsamını, süresini, poliçe detaylarını merak ederseniz, telefonda dakikalarca yeni bir uygulama aramanız da gerekmiyor. Parmağınızla ekranı hafifçe kaydırarak sağlıklı yaşam kısmından sigorta ekranına geçebilir, size özel teklifler alabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Cep telefonu sigortasından deprem sigortasına, zorunlu trafik sigortasından kaskoya kadar özel ürün bilgileri, poliçe detayları, teklif kısmı ve fiyat alternatifleri uygulama içinde sizi bekliyor. AXA Fit avantajları saymakla bitmiyor. Yapılan her aktivite kullanıcılara puan olarak dönüyor. Her gün farklı bir egzersiz yapan ve günleri birbiriyle kıyaslamakta zorlananlardansanız, AXA Fit puanınıza bakabilirsiniz. Günlük puan çizelgesi içinde aktivitelerin kazandırdığı puanları, detaylı raporları görebilirsiniz. Böylece listede günlerinizi kolaylıkla kıyaslar, farklı aktivitelerin günlük hareket ihtiyacınızı ne kadar karşıladığını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hayatınızda daha çok spora ve sağlıklı alışkanlığa yer açmak için motive eden puan sistemi arkadaşlarınızla kıyas yapmanıza da yardım ediyor. Puanınızı arkadaşlarınızla paylaşarak yarışmanız, sağlıklı yaşamda birbirinize meydan okumanız şimdi çok daha kolay.

AXA Fit Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

AXA Fit uygulamasının fırsatlarını Android işletim sistemleri için Play Store ve IOS işletim sistemi cihazlarınız için App Store aracılığıyla deneyimleyebilirsiniz. Uygulama mağazalarına girdiğinizde arama çubuğuna AXA Fit yazarak uygulamayı bulabilir ve hemen ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama kısayolu ekranınızda otomatik olarak oluşur, yüklemenin ardından uygulamaya ulaşmak için tek yapmanız gereken ikonun üzerine tıklamak. Herhangi bir satın alma gerektirmeyen, kredi kartınıza ihtiyaç duymayan uygulama içine güvenle kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Kilonuz gibi değişen bilgileri dilediğinizde güncellemeniz mümkün. Uygulama ekranı size verilen eğitici yönergelerle başlıyor. Uygulamayı kolaylıkla öğrenerek kayıt olabilir, adınız veya rumuzunuz ile sistemin size hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Boyunuz, kilonuz, yaşınız ile profilinizi tamamlamanız size özel yardımlar için gerekli oluyor. AXA Fit uygulaması sahip olduğu geliştirmeler sayesinde sizlere bildirimlerle her an fit yaşamı hatırlatıyor. Kolaylıkla açıp kapatabileceğiniz bildirimler aracılığıyla su içmeyi kendinize hatırlatabilir, blog yazılarından, ölçüm raporlarından, anlık verilerden haberdar olabilirsiniz. Bildirimlerin yalnızca ekrana düşmesini veya sesli uyarı ile size sinyal vermesini tercih edebilirsiniz. Bildirim ayarları için telefonunuzun uyarı bölümünden ayarları değiştirmeniz yeterli oluyor.

AXA Fit avantajlarınızı sizinle beraber deneyimlemesi için arkadaşlarınızı da kolaylıkla AXA uygulamasına davet edebilirsiniz. Meditasyona ihtiyacınız olan anlarda kısayollara başvurabilir, telefonu sallayarak anında meditasyona ulaşabilir ve günün en zor anlarında huzura merhaba diyebilirsiniz. Telefonunuzu salladığınız an bir meditasyon uzmanının sesini kulaklarınızda duymak ister misiniz? Yalnızca huzur için değil, sağlık için de aradığınız yardımcı uygulamada yer alıyor. AXA Fit blog yazıları, videoları, özgün içerikleri ile sağlıklı yaşamın nabzını tutuyor. Bugüne dek yüz binden fazla kişinin indirdiği ve hayatına sağlık kattığı AXA Fit uygulamasını indirmek için siz de hemen mobil cihazınıza başvurabilirsiniz. Tabletinize, telefonunuza indireceğiniz uygulamayla, akıllı saatlerinizle eşleştireceğiniz modüller sayesinde sağlığınızı anbean kontrol edebilir, verileri kolaylıkla inceleyebilir, sigortacılık işlemleriniz için kullanıcı dostu tasarımdan yardım alabilirsiniz. Sağlıklı ve daha iyi bir yaşama kavuşmak, AXA Fit ile çok daha kolay. Sigortacılık işlemleriniz ve özel ölçüm sistemleri tek çatı altında toplanıyor ve tek tuşla hizmetinize sunuluyor.

google play apple store