AXA SİGORTA'ya Hoş Geldiniz0850 250 99 99

Ara
Telefon EN

AXA SİGORTA Genel Müdürlüğü “Green Office (Yeşil Ofis)” oldu

Sigorta sektörünün öncü şirketi AXA SİGORTA, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle bir kez daha adından söz ettirdi. Şirket, WWF-Türkiye ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Genel Müdürlük binası için WWF- Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından verilen “Green Office (Yeşil Ofis) Diploması”nı aldı.

AXA SİGORTA, WWF-Türkiye ile yaptığı “Green Office (Yeşil Ofis)” işbirliği çerçevesinde tasarruf ve iyileştirme programına katıldı. Ana hedeflerini, kâğıt tüketimi, atık yönetimi ve çalışan bilincinin artırılması alanlarında iyileşme ve düzenlemeler olarak belirleyen AXA SİGORTA, çalışanlarının yüksek katkıları ve bilinci ile hedeflerini gerçekleştirerek diplomayı almaya hak kazandı.

Green Office (Yeşil Ofis) Diploması takdim töreni, AXA SİGORTA’nın Genel Müdürlük binasında gerçekleştirildi. Green Office (Yeşil Ofis) Diploması, AXA SİGORTA Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Pazarlama ve Satış) Işıl Akyol’a, WWF-Türkiye Mütevelli Heyeti üyesi Engin Şenol tarafından takdim edildi. Akyol, yaptığı açıklamada, “AXA SİGORTA olarak her alanda olduğu gibi, sosyal sorumluluk alanında da yüksek farkındalığımız ile kaynaklarımızı daha dikkatli kullanma, doğayı koruma, gelecek nesillere daha yeşil, nefes alınabilir ve su kaynakları korunmuş bir dünya bırakma konusunda tüm sektöre ve topluma örnek olmayı diliyoruz” diye belirtirken “Bizle birlikte Green Office (Yeşil Ofis) olan sevgili rakiplerimizi tebrik ediyor, diğer sektör oyuncularını da Green Office (Yeşil Ofis) olmaya davet ediyoruz” dedi.

Tüm Bültenler