Basın Bültenleri

AXA’dan Bir İlk: Tutumlu Özel Sağlık Sigortası

AXA Sigorta, özel sağlık sigortasının sunduğu hizmetleri uygun fiyatlarla bir araya getiren yeni ürünü Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile sektörde fark yaratıyor. Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile AXA Sigortalılar yaygın ve kaliteli anlaşmalı kurum ağıyla SGK anlaşması şartı olmadan ve tutar limiti olmaksızın yatarak tedavi teminatından yararlanabiliyor. Sigortalılar ayakta tedavilerini ise SGK anlaşmalı kurumlarda yaptırabi

BÜLTENİ OKU 9.10.2019

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin Resmi İsim Sponsoru Oldu

Türk voleybolunun en önemli destekçilerinden AXA Sigorta, erkek voleybolunda dünyanın en üst ligleri arasında yer alan Efeler Ligi’ne isim sponsoru oldu.

BÜLTENİ OKU 3.10.2019

AXA Acentelerini “Dünya Dostu Acente” Hareketine Davet Ediyor

AXA Sigorta, iklim değişikliği ile mücadelede global olarak yürüttüğü projelerine şimdi de acentelerini dahil ediyor ve Dünya Dostu Acente programını hayata geçiriyor. Sektörde bir ilk olan program ile AXA, daha geniş bir ekosistemi iklim değişikliği gibi önemli bir konuda dönüşüme katkı sağlamak amacıyla destekliyor.

BÜLTENİ OKU 24.09.2019

AXA Sigorta’dan A Milli Erkek Voleybol Takımı’na Özel Marş

Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru AXA Sigorta, bu kez Filenin Efeleri için hazırlanan marşla 2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’na destek veriyor.

BÜLTENİ OKU 17.09.2019

İklim Değişikliğine Karşı Ormanlara Destek: AXA’dan TEMA Vakfı’na 25 Bin Fidan

AXA Sigorta, iklim değişikliğiyle mücadelenin en önemli unsurlarından olan ormanlık alanların artırılması için TEMA Vakfı’na 25 bin fidan bağışında bulundu.

BÜLTENİ OKU 16.09.2019