AXA Sigorta kasko ürünleriyle binlerce mil kazandırıyor

AXA Sigorta, Miles & Smiles üyelerine binlerce mil kazandırıyor. Kampanya AXA Sigorta acentelerinden ve AXA Sigorta web sitesinden satın alınacak yeni Maksimum Kasko, Tutumlu Kasko ve Büyük Hasar Kaskosu ürünlerini kapsıyor.

 

Türkiye’nin öncü sigorta şirketi AXA Sigorta, kasko ürünleri ile Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programı Miles & Smiles’ın üyelerine binlerce mil kazandırıyor. AXA Sigorta web sitesi https://www.axasigorta.com.tr ve acentelerinden TK kimliği ile son 90 gün içinde ilk kez Maksimum Kasko, Tutumlu Kasko ve Büyük Hasar Kasko ürünlerinden birini satın alan Miles & Smiles üyeleri; 750 – 2000 TL primi olan poliçeler için 1000 mil, 2000 TL üzeri primi olan poliçeler için ise 2000 mil kazanıyor. 

AXA Sigorta olarak müşteri odaklı bir bakış açısıyla ilerlediklerini belirten AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların yaşam döngülerinde yer almak için çalışmaya devam ediyoruz. Miles & Smiles iş birliğimizin bu noktada fark yaratacağını düşünüyoruz” dedi.

Tüm Bültenler