Kampanyalar

AXA mil kazandırıyor!

AXA mil kazandırıyor!

Nasıl Çalışır?

Miles&Smiles üyesinin, www.axasigorta.com.tr ‘den ve AXA Sigorta acentelerinden TK Kimliğini tanıtarak yapacağı satın alımlarda; AXA Sigorta Maksimum, Tutumlu ve Büyük Hasar Kasko Ürünlerinde geçerlidir. Bu ürünlerde, primi 750-2.000 TL arasında olan poliçeler için 1.000 mil, 2.000 TL üzeri olan poliçeler için 2.000 mil kazanımı olacaktır.

Kimler Faydalanabilir?

AXA Sigorta acentelerinden yapılacak satın alımlarda sadece AXA Sigorta’nın yeni kasko müşterisi olacak Miles&Smiles üyeleri kampanya kapsamında mil kazanacaktır. Yeni kasko müşterisi sayılabilmek için, müşterinin poliçe için teklif alınan tarih itibariyle geriye dönük 90 gün içerisinde AXA Sigorta’da aktif herhangi bir kasko poliçesi bulunmaması gerekmektedir. www.axasigorta.com.tr ‘den acente seçimi yapılmaksızın gerçekleştirilecek satın alımlarda ise sadece AXA Sigorta’nın yeni müşterisi olacak Miles&Smiles üyeleri kampanya kapsamında mil kazanacaktır. Yeni müşteri sayılabilmek için, müşterinin poliçe için teklif alınan tarih itibariyle geriye dönük 90 gün içerisinde AXA Sigorta’da aktif herhangi bir poliçesi bulunmaması gerekmektedir. Poliçe kabulünde AXA Sigorta risk kabul şartları geçerlidir. Mil kazanılabilmesi için poliçenin kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir. Kampanya TC kimlik numarası ile alınan bireysel poliçelerde ve hususi & panelvan kullanım tarzı için geçerlidir.

Katılım şartları nelerdir?

Kampanya kapsamında kazanılan mil tutarları, Miles&Smiles üyesinin hesabına 7 gün içinde yansıtılacaktır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Miles&Smiles ve AXA Sigorta, kampanya koşullarını, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir..

Poliçe iadesinde ne olur?

Kampanya kapsamında satın alınan poliçede, iptal veya değişiklik sonucu poliçenin hak ettiği puan azalıyorsa ya da puan hak edilmiyorsa, kazanılan Mil tutarı (eğer varsa) yeni hak ediş durumuna göre güncellenir.