Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA’dan sağlıkta bir ilk daha: AXA Bağımsız Yaşam Hattı

Özellikle pandemi ile birlikte dijitalleşen dünyada bağımsız yaşamayı desteklemek amacı ile AXA Sigorta’dan ihtiyaçlara özel dijital danışma hattı.

Daha iyi bir hayat için çözüm ortağınız olan AXA Sigorta olarak 65 yaş ve üstü sağlık sigortalı ile her yaştan ameliyat olan sağlık sigortalı müşterilerimizin bağımsız bir şekilde kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için AXA Bağımsız Yaşam Hattı’nı hizmete sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz önemli anlarda yanınızda yer alıyoruz.

AXA Bağımsız Yaşam Hattı ile 65 yaş ve üstü müşterilerimize özel sunulan hizmetlerimiz:

Teknoloji Danışmanlığı

Telefon kullanma, görüntülü ve yazılı uygulama indirmeden tutun da sosyal medyada hesap açmaya kadar aklınıza takılan her türlü teknolojik konuda size günlük danışmanlık sağlıyoruz.

Günlük Alışveriş Desteği

Süpermarketlerden kapıda ödeme ile ürün talep etme ve alma işlemlerinde destek sunuyoruz.

Konut ve Araç Hizmetleri

İkamet edilen evde, yazlıkta ya da sigortalıya ait araçta tamirat, bakım, temizliğe yönelik hizmetlerin organizasyonu için destek veriyoruz. Konutlar için elektrik-su tadilatı, kombi bakımı, ilaçlama ya da halı & koltuk yıkama gibi çeşitli hizmetlerin yanı sıra araç için tamirat, yaz-kış araç bakımı, lastik saklama & lastik alım gibi hizmetlerin organizasyonunu da sağlıyoruz.

Evde Güvenlik Organizasyonu

İkamet edilen evde veya yazlıkta risk içeren hususların tespit edilmesi için ekspertiz ve akabinde de gerekli aparat ve donanımın sağlanması konusunda evde güvenlik organizasyon hizmeti veriyoruz.

Seyahat Asistanlığı

Otel rezervasyonu, araç kiralama, vize ve transfer işlemleri gibi tüm seyahat işlemlerinde destek sağlıyoruz.

Hobi ve Eğlence Hizmetleri

Hobi kulüplerinin (müzik aleti çalınması, ses, dil, spor & egzersiz, kitap okuma kulübü ve yelkenli eğitimi vb.) araştırılması ve üye olunması hizmeti sunuyoruz. Ayrıca tiyatro, sinema gibi etkinlikler için eğlence merkezlerinden bilet alımı sağlıyoruz.

Ameliyat geçiren müşterilerimize özel sunulan hizmetlerimiz:

Ameliyat* sonrasında 15 gün boyunca;

Temizlik Görevlisi Desteği

Yaşanılan evde temizlik yapılmasına ihtiyaç olması hâlinde bu süre içinde 1 kez ücretsiz temizlik görevlisi hizmeti sunuyoruz.

Müzik Platformlarında 1 Ay Üyelik

Müşterilerimize, ameliyat sonrası dinlenme döneminde moralin yüksek tutulmasına yardımcı olması için müzik platformlarında 1 ay ücretsiz müzik ve podcast dinleme imkânı sunuyoruz.

Ayrıca,

Günlük Alışveriş Desteği

Süpermarketlerden kapıda ödeme ile ürün talep etme ve alma işlemlerinde bu süre içerisinde destek sunuyoruz.

Konut ve Araç Hizmetleri

İkamet edilen evde, yazlıkta ya da sigortalıya ait araçta tamirat, bakım ve temizliğe yönelik hizmetlerin organizasyonu için destek veriyoruz.

AXA Doktor Danışma Hattı

Profesyonel bir iyi yaşam asistanı gibi hizmet veren mobil uygulamamız AXAFit üzerinden erişebileceğiniz AXA Doktor Danışma Hattı’ndan ameliyat sonrası beslenme danışmanlığı ve psikolojik destek gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

AXA Bağımsız Yaşam Hattı’na AXAFit mobil uygulamamızdan ve 0 850 250 99 99 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

AXA Sigorta olarak sizlerin hayatlarını daha da iyileştirecek çözümlerle yanınızdayız. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için de dilediğiniz zaman bizimle iletisim@axasigorta.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

*Ameliyat geçiren müşterilerimize özel sunulan hizmetlerimiz: En az 24 saat hastanede yatmayı gerektiren cerrahi işlemler

**Organizasyon hizmetlerinde satın alınacak ürün ya da hizmet bedeli sigortalıya ait olacaktır.