Sıfır Km Yeni Araç için Sigorta işlemleri nasıl yapılmalıdır?

Sıfır Km Yeni Araç için Sigorta işlemleri nasıl yapılmalıdır?

Yeni bir araç aldınız, trafiğe çıkmaya hazırlanıyorsunuz. Her şeyden önce zorunlu evraklarınızı hazırlamalı ve olası risklere karşı kendinizi korumaya almalısınız. Sıfır km yeni araç için sigorta işlemleri gözünüzde büyümesin.

DEVAMI 13.04.2020

Sitede yaşamanın Avantajları  Dezavantajları

Sitede yaşamanın Avantajları Dezavantajları

Sayıları her geçen gün daha da artan siteler, kendilerine ait bir kültür oluşturmaları ve pek çok avantajı bir arada sunmaları nedeniyle çok sayıda kişinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

DEVAMI 8.04.2020

Köpek Sahiplenmeden Bilmeniz Gerekenler

Köpek Sahiplenmeden Bilmeniz Gerekenler

Köpek sahiplenmek, hiçbir koşul ve beklenti gütmeden size eşlik edecek bir dost ve yol arkadaşı kazanmak demektir. Hem insanlarla kurabildikleri iletişim hem de ev yaşamına kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından köpekler, insanların sahiplenmeyi tercih ettiği evcil hayvanların başında gelir.

DEVAMI 6.04.2020

Nasıl Çevreye Duyarlı Bir Sürücü Olabilirim?

Nasıl Çevreye Duyarlı Bir Sürücü Olabilirim?

Küresel boyutlarda hareketin ve hızın daha önce görülmemiş şekilde arttığı bir çağda, trafiğe çıkan motorlu taşıt ve araç kullanan kişi sayısı günbegün katlanmaya devam ediyor. Hız ve pratiklik bakımından hayat kurtarıcı niteliğe sahip olan motorlu taşıtlar, söz konusu çevre koruma, doğaya zarar vermeme gibi meseleler olduğunda ise ciddi bir tehdit olarak kendini gösteriyo

DEVAMI 31.03.2020

Kira Sözleşmesi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kira Sözleşmesi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hem kiracıların hem de ev sahiplerinin haklarının korunması açısından son derece önem arz eden Kira Sözleşmelerinin standartları, 2011 yılı itibariyle 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu ile belirlenmiştir. Genel koşullar, 6098 Sayılı Borçlar Kanunu tarafından belirlenen ve bütün kira sözleşmeleri için geçerli olan şartlardır.

DEVAMI 11.03.2020