Türkiye’de İlk: AXA Cep Telefonu Sigortası

Sağlığınızı, evinizi, arabanızı sigortalıyorsunuz, peki ya cep telefonunuzu?

DEVAMI 24.04.2019

Zorunlu BES Hakkında Yanlış Bilinenler: Kafa Karışıklığına Son!

Zorunlu BES (zorunlu bireysel emeklilik sistemi) hakkında ciddi anlamda kafa karışıklığı yaşanıyor. Otomatik katılım hayatımıza girdiğinden beri sistemle ilgili her kafadan bir ses çıkıyor desek yeri. En çok merak edilen sorulara cevap olması niteliğinde zorunlu BES hakkında yanlış bilinenlerin doğrularını anlatacağız.

DEVAMI 24.04.2019

Toprak Anaya Saygı ile Çiftçilere Duyurulur: Tarım Sigortası Yaptırın

Çiftçinin, üreticinin desteklenmesi, doğal afet ya da iklimsel koşullardan görülecek zararın önlenmesi ve en aza indirilmesi için devlet destekli tarım sigortası Türkiye’de Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından yönetiliyor.

 

DEVAMI 24.04.2019

Çok Geç Olmasın: Ev Yangınlarını Önlemenin Yolları

Genellikle dikkatsizlik ve unutkanlık gibi nedenlerden kaynaklanan ev yangınları için “Benim başıma gelmez.” demeyin, alınabilecek önlemleri aklınızın bir kenarında tutunGenellikle dikkatsizlik ve unutkanlık gibi nedenlerden kaynaklanan ev yangınları için “Benim başıma gelmez.” demeyin, alınabilecek önlemleri aklınızın bir kenarında tutun.

DEVAMI 24.04.2019

Trafik Sigortasından Kaskoya: 7 AXA Araç Sigortası Teklifi

Trafik kazalarının ve risklerinin boyutunu düşündüğümüzde araç sigortası yaptırmak bugün artık neredeyse bir zorunluluktur. Zorunlu trafik sigortası ve kasko arasındaki farkları ayrıntılı bir şekilde ele aldığımız yazımızı mutlaka okuyun; zira ikisi hakkında kafalar epey karışık.

DEVAMI 14.03.2019